Wklęsły sutek u 21-latki

Witam, mam 20 lat i od kiedy pamiętam mam taka jakby dziurke w sutku, wygląda to tak jakby srodek mi się nie rozwinal do końca i nie ''wyszedl'' na zewnątrz, proszę mi odpowiedzieć czy to jest cos groźnego i czy mogę cos z tym zrobić. Pozdrawiam

Witam! Jeśli sutek wygląda w ten sposób "od zawsze", prawdopodobnie nie ma powodów do niepokoju. Warto jednak wykonać usg piersi, które pomoże w ocenie czy struktura sutka jest prawidłowa.