Włączenie Hydroxyzinum w leczeniu nerwicy lękowej

Czy mogę sama włączyć hydroxyzinum 25 ?brałam xanax 0,5 o przedłużonym działaniu ale się skończył plus xanax zwykły doraźnie 0,5 i biorę nebivolek 1/4 tabl. z 5 mg. Czy hroxyzinum nie bedzie kolidować z resztą leków? Wizytę u psychiatry mam 16.10, a u kardiologa dopiero 19.11. Leki biorę na silną nerwicę lękową, stwierdzony zespół lęku uogólnionego oraz na arytmię nadkomorową plus zespół Barlowa i niedomykalność zastawki dwudzielnej i trójdzielnej. Często z tych powodów ląduję na pogotowiu.

Witam,
Wszelkie zmiany w leczeniu należy ustalać z lekarzem prowadzącym. Hydroksyzyna nie jest lekiem mocnym, jednak ma spory potencjał kardiotoksyczności. Proszę umówić się do lekarza prowadzącego i poprosić go o włączenie dodatkowych leków. Polecam także podjęcie psychoterapii, aby osiągnięta poprawa mogła być długotrwała.
Pozdrawiam.