Właściowości suplementu Liposuction

Witam, chciałam skorzystać z suplementu diety o nazwie Liposuction, ale nie wiem czy są one bezpieczne? Proszę o odpowiedz.

Witam Panią,

Osobiście jestem za bezpiecznym i standardowym procesem odchudzania, czyli połączeniem zdrowej diety oraz aktywności fizycznej.
Podczas całego etapu redukcji wagi Powinna się Pani ,,nauczyć się'' zdrowych nawyków żywieniowych.
Czasem nawet niewielkie zmiany w diecie powodują że chudniemy. Należy zmienić złe przyzwyczajenia a dieta wcale nie musi być męcząca. Dieta nie powinna kojarzyć się z głodówką i łykaniem różnego rodzaju suplementów diety a stać się zdrowym stylem życia, który zostanie do końca życia.

Suplement Liposuction Original Weight Loss Treatment ponoć działa, jednak jest to nowość na rynku i nie wiadomo jakie będą skutki jego stosowania na dłużą metę. Negatywne skutki mogą pojawić się nawet po kilku latach. Co z tego że będzie Pani zażywać dany preparat jak nic się przez ten czas Pani nie nauczy. Suplement kiedyś się skończy a Pani nie zmieni nic w swojej diecie więc waga znów będzie rosła. Przecież nie będzie go Pani przyjmowała do końca życia. Moim zdaniem w odchudzaniu nie o to chodzi. Zbyt szybkie odchudzanie najczęściej kończy się efektem jo-jo, źle wyglądającą skórą, która nie nadąża się wchłaniać, utratą jej jędrności i elastyczności oraz osłabieniem organizmu. Jeżeli chudnie Pani wolniej to i skóra ładnie się regeneruje.

Jeżeli mam być szczera to nie inwestowałabym w tego typu suplementy. Zadbałabym o pełnowartościową dietę a spadki wagi które będą się pojawiać zmotywują Panią do dalszego działania.

Jeżeli zdecydowałaby się Pani jednak na przejście na dietę zachęcam do współpracy. Mogę ułożyć indywidualny jadłospis dostosowany do Pani zapotrzebowania energetycznego i stylu życia.

Pozdrawiam serdecznie
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witaj,
suplementy jak sama nazwa wskazuje pomagają w osiągnięciu zamierzonego celu, jednak samo nic się nie zrobi. suplement Liposuction ma dość agresywną kampanię reklamową- co mnie osobiście odstrasza, ponadto nie mogłam znaleźć składu tego farmaceutyku- podobno opatentowany, tajemniczy, rewelacyjny... Pamiętaj! że tylko zmiana nawyków żywieniowych i aktywny tryb życia pozwolą Ci się cieszyć wymarzoną sylwetką i zdrowiem.
Pozdrawiam