Właściwości odchudzające piperyny

Witam Pani dokotor:)chcialabym dowiedziec sie o wlasciwosciach slynnej ostatnio Piperyny:)ja jak i pewnie duzo kobiet zastanawiamy sie czy to taki cud jak wszyscy opisuja czy jak zwykle reklama..?pozdrawiam Iza

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dietetyka. W czasie wizyty będzie można określić najbardziej odpowiednią dietę.

Witam. Nie radzę sugerować się reklamami. Żadne suplementy nie zastąpią dobrze bilansowanej diety oraz regularnej aktywności fizycznej. Radziłabym popracować nad zdrowymi nawykami żywieniowymi. W kuchni można stosować na co dzień przyprawy takie jak: pieprz, chilli, kurkuma, kardamon, imbir, cynamon. W razie problemów lub pytań, zapraszam na stronę www.lekkoizdrowo.pl. Zachęcam także do odwiedzania bloga ze zdrowymi przepisami: www.zdrowapasja.blogspot.com. Pozdrawiam serdecznie.