Włókniak młodzieńczy

Witam w pażdzierniku 2010 roku wykryto w mojej prawej piersi włókniaka młodzieńczego który miał 32,5x10,2x26,3 mm i zalecano mi go usunąć ale jeden lekarz mówił , że jestem za młoda a drugi , że powinnam go usunąć . Dzisiaj mam 20 lat i nadal go nie usunełam i na dzień 10 maja 2012 roku ma wymiary 50x8,5x45mm . Niestety niewiem jakich jest teraz wymiarów ponieważ byłam w anglii i dopiero niedawno przyjechałam . Czy ten włókniak muszę usuwać i czy jak go nie usunę zrobi się z niego coś grożnego ?

Radze taką zmianą jednak usunąć. Po pierwsze jest bardzo duża i może urosnąć do jeszcze większych rozmiarów, po drugie taka zmiana może zezłośliwieć. Proszę w tej sprawie udać się do chirurga. Zapewne zaleci usunięcie takowej zmiany.