Włókniaki w piersi

Czy male wlokniaki na piersi sa niebezpieczne?26 lat temu usunieto mi 1 o rozm.20 mm.Teraz po tylu latach na tej samej piersi mam 2 male/z drugiej str.piersi/Zrobilam usg i mammografie.Lek.twierdzi ,ze to nic takiego ale musi byc pod kontrola.Obecnie mam 50 lat.

Witam , z opisu wynika , że to rzeczywiście nic groźnego obecnie , ALE WYMAGA STAŁEJ KONTROLI SPECJALISTYCZNEJ !!! Pozdrawiam, zż