Włosy łonowe u 4-latki

witaj mam dziecko mieszane 4 lentnią dziewczynkę i ma kilka włosków łonowych co mam robic ratunku jestem z Warszawy proszę o pomoc i sama wychowuje dziecko prosze o kontakt

Witam! Pojedyncze włosy łonowe mogą pojawić się u dzieci w tym wieku, nie mniej jednak dziewczynkę powinien obejrzeć pediatra który przeprowadzi bezpośrednie badanie.