Włożenie części penisa do pochwy w czasie okresu z tamponem a ryzyko ciąży

moja dziewczyna miala okres , miala wlozonego tampona w pochwie , moj czlonek a raczej czesc czlonka ( żolędź ) byl w pochwie , czy jezeli wydzilil sie preejakulat to mozliwe jest zajescie w ciaze ?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Tampon nie stanowi żadnego zabezpieczenia antykoncepcyjnego.
W opisanej sytuacji istnieje teoretycznie ryzyko ciąży, ale jest ono bardzo małe.