Włożenie ekspandera po pooperacyjnej bliźnie

Witam na ramieniu mam pooperacyjną blizne , 2 miesiące temu mialam włożony ekspander a miesiąc temu byłam już na wypełnianiu. Nie miałam żadnych dolegliwości dopiero teraz nie dawno obudziłam się z silnym bólem takim jak po operacji kiedy znieczulenie przestało działać . co mam robić ? czy to coś poważnego ? a może tylko nad wyreżyłam sobie to miejsce ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w takiej sytuacji proszę się udać do lekarza, który wykonywał zabieg, żeby wykonać badanie kontrolne i wprowadzić odpowiednie leczenie. Pozdrawiam.