Wnęka lewa poszerzona w górnym biegunie

Witam robiłam ostatnio prześwietlenie płuc i proszę o interpretacje wyników.Wnęka lewa poszerzona w górnym biegunie-do rozszerzonej diagnostyki.Pola płuc ze wzmożeniem rysunku zrębu bez zmian naciekowych i ogniskowych.Przepona,kąty wolne.Sylwetka serca niepowiększona w wymiarze poprzecznym

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostki, najprawdopodobniej należaloby wykonać HRCT. proszę udać się do lekarza pulmonologa.