Woda i strupy w nosie o różnej porze roku

Witam, od jakiegoś czasu zmagam się z problemem nosowym, otóż mam objawy jakby alergiczne o różnej porze roku, czasem bezpośrednio po obudzeniu nie wychodząc z domu leje się woda w nosie nie da się funkcjonować. Leczę się u alergologa różne tabletki, spraye do nosa, jednak średnio pomagają, na testach tez nic nie wychodzi.Ostatnio lekarz stwierdził w końcu że to jednak nie może być alergia, no bo na co by ona była jak raz jest a raz jej nie ma. Dodatkowo mam w nosie strupy gdzie z tym pójść?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.