Woda w jajniku a problemy z zajściem w ciążę

Witam!!! Ja z moim chlopakiem staramy sie o dziecko juz od ponad roku. Wydaje mi sie wszystko ze mna w porzadku. Podczas ostatniej wizyty pani doktor ginekolog poinformowala mnie o znajdujacej sie wodzie w jajniku czy to moze byc przyczyna tego ze nie moge zajsc w ciaze. za dwa tygodnie mam znowu wizyte u niej i chcem sie dowiedziec konkretniej o co chodzi z ta woda.

Witam, nie do końca rozumiem czy chodzi o torbiele w jajniku czy może jakiś wysięk w okolicy jajnika, ale niezależnie od tego może mieć to wpływ na problemy z zajściem w ciążę. Proszę pozostać pod opieką Pani Doktor, na pewno skontroluje stan narządów i podejmie decyzję co do dalszej diagnostyki