Wodna wydzielina z pochwy po okresie

Odkąd pamiętam po okresie leci mi woda z pochwy, aż do dni płodnych (nie pachnie, nic nie swędzi). Gdy brałam tabletki anty zawsze miałam sucho. Dodam, że nic mnie nigdy nie boli, czy tak ma być? Może poprostu tak mam?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Zmiany powyższe mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych.