Wodne krostki na skórze ręki

na mojej rece prawej wysypuja mi sie takie wodne krostki i to okropnie swedzi potem to sie rozszerza i moja reka wyglada jak by byla spochnieta a skora na niej jest bardzo sucha wrecz nieraz mnie to boli i tak sie to pjawia i znika mam to od dziecinstwa moja mam tez to miala ale doktor przepisal jej masc dermowate jej pomogla mi nie prosze o rade
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy które Pani/Pan opisuje mogą być wynikiem alergii. Jeżeli do tej pory nie były wykonywane testy w kierunku alergii konieczne jest ich przeprowadzenie.
Proszę również zwrócić uwagę czy jest uchwytna przyczyna, która powoduje wystąpienie dolegliwości. Przyczyną może być między innymi stosowany kosmetyk, proszek do prania, płyn do płukania, produkt spożywczy czy stopy metali.