Wodne swędzące krosteczki

Witam serdecznie, mam nastepujacy problem, od paru miesiecy robia mi sie wodne swedzace krosteczki, wczesniej byly tylko na dloniach stopach, teraz sa juz na brzuchu, nogach, plecach, posladkach, rekach i ramionach, doslownie wszedzie. Gdy zaczynam drapac, wyplywa woda,a potem jest ranka. Nie wiem juz co robic i jak to leczyc. Od nie dawna zaczely sie tez robic osobom z mojej rodziny, np.corka ma na stopach i brzuszku...

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie podanych objawów nie można stwierdzić jaka może być przyczyna występowania takich dolegliwości. Proponuję skierowanie się do lekarza dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl