Wodnista wydzielina z grudkami i bóle pochwy a choroba weneryczna

Przy pierwszej miesisczce stosowalam juz Antibiotik , gdyz moj ginekolog stwierdzil chorobe weneryczne po wybraniu antybiotykow bylo wszystko wporzadku lecz Przy ponownej miesisczce doklsdnie tak jak Przy pierwszej , w trakcie miesiaczki 3 dnia odczuwam bol Przy wycisgsniu Tampona i moja wydzielina z pochwy zrobila sie Wodna z grudkami nie wie Co Mi dolega

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję. Sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zaleci dalsze postępowanie.