Wodnista wydzielina z pochwy a przyjmowanie doustnej antykoncepcji hormonalnej

Witam serdecznie mam takie pytanie przez jakiś czas od czasu do czasu mam mokrą bieliznę,ponieważ wycieka mi tak jakby woda inaczej się tego nie da określić po prostu woda i nie wiem co to może być dodam,że biorę tabletki Vibin mini już drugie opakowanie i mam teraz dni płodne do środy.I jeszcze jedno pytanie czy jak biorę tabletki o 18.30 a później 21.30,20.30, 22.00 czy to ma jakiś wpływ czy jestem zabezpieczona?proszę o szybką odpowiedź i co się dzieję jeśli raz zapomniałam tabletki.Dziękuję

Witam! Sposób w który przyjmuje Pani tabletki jest prawidłowy i nie wpływa na zmniejszenie ochrony antykoncepcyjnej. jeśli chodzi zaś o opisaną wydzielinę to najprawdopodobniej jest to prawidłowa, fizjologiczna wydzielona gruczołów szyjki macicy. Jeśli chodzi o pominięcie tabletki to postępowanie w takim wypadku uzależnione jest od tego, w którym tygodniu przyjmowania tabletek miała miejsce taka sytuacja. Szczegółowe informacje znajdzie Pani w ulotce stosowanego preparatu.