Wodnista wydzielina z pochwy i gorączka

Witam, od ponad tygodnia zaobserwowałam u siebie wydzielinę z pochwy- bardzo wodnistą, bez zapachu, w kolorze lekko żółtawym, brudzącą bieliznę. Niepokoi mnie to dlatego, iż do tej pory nie miałam nigdy tego typu wydzieliny. Gorączkuję również od trzech dni. Czy ma to jakiś związek?

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.