Wodnista wydzielina z pochwy po leczeniu infekcji grzybiczej

Jestem 7. miesiąc po porodzie. Niedawno brałam globulki na infekcję grzybiczną. Obecnie mam z pochwy wydzielinę wodnistą, rzadką, wręcz woda, do tego pojawił się brązowo-wodnisty śluz. Kłuje mnie tez srodek podbrzusza az do lewej pachwiny. Czy to nawrot infekcji, czy moze objawy pierwszej miesiaczki po porodzie?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku należy przede wszystkim wykluczyć infekcję. Sugeruję konsultację ginekologiczną.