Wodniste biegunki a zatrucie

Dziś rano dostalam silnych bóli brzucha do tego dołącz yła biegunka. Do chwili obecnej oddane 4 wodniste stolce. Jestem na wczasach maż jadł te same posilki i nie ma żadnych problemów. Proszę o informacje czy to może być zatrucie? Kiedy powinnam udać się do lekarza? Bardzo dziękuję za pomoc

Stwierdzone objawy mogą być zatruciem - nawet jeżeli mąż czuje się dobrze (może to być inny okres inkubacji oraz inna wrażliwość). Większość zatruć pokarmowych nie wymaga konsultacji z lekarzem - proszę poczekać i jeżeli po 3 dniach nadal będzie mieć Pani objawy lub stan się pogorszy - wtedy można się udać do lekarza.