Wodniste biegunki, zgaga, gazy i śluz w kale

Problem: Nadal wodniste biegunki, częsta zgaga, często kał luźny, postrzępiony, widoczne niestrawione resztki pokarmu, gazy, na przemian gnilny i kwaśny zapach kału, często śluz w kale. Wykryto: Przewlekłe zapalenie dwunastnicy stopnia małego) - Cz. zstępująca dwunastnicy. Przewlekłe, aktywne zapalenie błony śluzowej jamy odźwiernikowej, przerost grudek limfatycznych. Obecność H.pylori) - Antrum. Przewlekłe zapalenie trzonu żołądka. Bez H.pylori.) - Trzon Przeprowadzona eradykacja. Bez poprawy.

Witam. Opisane zmiany mogą być wynikiem przewlekłego zapalenia trzustki lub upośledzenia funkcji wątroby. Proszę zgłosić się do gastroenterologa który wdroży odpowiednie leczenie.