Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wodniste upławy a globulki dopochwowe

Czy po leku Ovestin - globułki mogą wystąpić wodniste upławy? Czy to powrót grzybicy? Leczę grzybice od pół roku. Po ostatniej terapii lekami lekarz przepisał ovestin z powodu nadmiernej wydzieliny Jednak po ok 10 dniach stosowania (2 razy w tyg) wystąpiły rzadkie upławy. Między Globułkami Ovestin przyjmowałam VITAGYN C. Pomyślałam, iż te upławy to nawrót grzybicy i znowu zaczęłam przyjmować leki -Pimafucin (3 dzień), po którym mam znowu dużo wydzieliny. Czy lek działa? Czy to grzyb?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Negatywne skutki palenia u kobiet w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy mogą być spowodowane nawrotem infekcji. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy