Wodnisto - krwisty wyciek z sutka

Od dwoch tygodni zauważyłam wyciek najpierw wodnisty - na chusteczce lekko żolty, a potem wodnisto - krwisty z sutka. Jest go coraz więcej po ncisnieciu sutka. W badaniu USG nic nie wyszlo, żadnych zmian. Jestem pół roku po usunięciu mięśniaków z trzonu macicy. Biorę leki na nadciśnienie - propranolol, noliprel. Ten wyciek zauważyłam po ostrym przeziębieniu, przewlekłym z powikłaniem w postaci zapalenia krtani. Nie wiem co moglo ten wyciek spowodować. Proszę o porade.

- wykluczenie ciąży
- określenie poziomu prolaktyny we krwi
- posiew na badanie mikrobiologiczne wycieku z sutka
- cytologia z płynu wydzielanego z sutka
- dobrze by było w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem-endokrynologiem