Kobieta , 35 lat Witam, Mój synek obecnie ma 6mc, od miesiąca z przerwami ma katar, na początku był on wodnisty, teraz jest gęsty, bialy.Nie ma żadnych innych dolegliwości typu kaszel, gorączka.Czy może być to przez zabkowanie?W obecnej chwili wszystko bierze do buzi, bardzo mocno slini się. Lekarz pediatra-alergolog stwierdził, że dziecku będą wychodziły ząbki i dlatego ma ten katar. Dziecko ładnie je z piersi, noce też przesypia spokojnie. Kilka razy dziennie czyszcze nosek frid Czy mam powód do niepokoju?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania kontrolne dzieci – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza AlergologiaAlergia dotyczy ludzi z w każdym wieku. Typowa choroba alergiczna to atopowe zapalenie skóry, które zazwyczaj ustępuje przed ukończeniem 10. roku życia, natomiast w późniejszych latach pojawia się astma oskrzelowa.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Kaszel

Suchy kaszel - najgorszy objaw przeziębienia

Suchy kaszel - najgorszy objaw przeziębienia

Kaszel, katar, ból gardła i głowy - doskonale wiemy, co to oznacza, mamy przeziębienie lub grypę. Zazwyczaj wymienione dolegliwości idą ze sobą w parze. Jednak według badań przeprowadzonych przez instytutu Millward Brown jedna z nich jest dla nas szczególnie...