Wodnisty i grudkowaty śluz a prawdopodobieństwo ciąży

ostatni okres był bardzo skapy i krotki, pierwszy dzien bez bolu i skapo kolejny dosc obfity i z bolem brezucha a trzeci ostatni znow skapy. zazwyczaj mam obsity i dosc bolesny okres. dodam ze ostatnio zauwazylam zo sluz jest wodnisty i grudkowaty. Czy mozliwa jest ciaża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pani aktywna płciowo, ryzyko ciąży istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. A propos grudkowatego śluzu, może być to także wynik zakażenia. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą ginekologiem.