Wodnisty katar każdego lata

Witam Mam w każde lato katar nie wiem czy to od pyłków ale siedzę ciągle w domu i nie wiem co mam z tym zrobić. Mam dosyć już kichania i smarkania, nie byłam u specjalisty myślałam że samo przejdzie. A katar mi się leje z nosa jak woda. Co mam z tym zrobić.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Jest to prawdopodobnie katar alergiczny. Doraźnie proponuje zastosowanie leków typu Zyrtec.