Wodnisty płyn o brunatnym lub żółtym kolorze po odstawieniu środków antykoncepcyjnych

Witam Mam 49 lat ,zadałam już pytanie odnosnie odstawienia antykoncepcji i ciąży i dostałam odpowiedz, dziękuje, ale nadal nurtują mnie pytania . Dlaczego teraz po odstawieniu środków antykoncepcyjnych wypływa ze mnie wodnisty płyn koloru brunatnego na poczatku a teraz jakis żółty? Badam się ale od ostatniego badania minął rok. Mam niepokojące mysli, czy ze mna wszystko ok? Odpowiedz która otrzymałam na 1 pytanie jest dyplomatyczna :) ale rozumiem ,że jestem juz za stara na ciąże. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy, bo najpewniej można tak określić Pani objawy, mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, nadżerki, infekcji jak i innych patologii w obrębie narządu rodnego. Jeśli od ostatniej wizyty u specjalisty ginekologa upłynął rok, proszę niezwłocznie udać się na konsultację.