Wodnisty śluz, bóle piersi a możliwość ciąży

Witam. Ostatni okres mialam 14 sierpnia a dni plodne ostatni dzień mialam 31 sierpnia. Teraz mam ciągle wodnisty lekko bialawy czasem zoltawy sluz i czasami jest mi nie dobrze. Piersi czasem lekko pobolewaja. Czy istnieje mozliwosc ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu sugeruję wykonanie testu ciążowego.