Wodnisty śluz, bóle pleców i jajników a ryzyko ciąży

Witam, 10.11 w dni płodne uprawialam petting, jednak na 100% sperma nie dostała się do pochwy, możliwe, że w okolice waginy (jestem dziewicą). Dwa tyg później (ostatni tydzień listopada) miałam normalny okres. Od 10.11 nie doszło do żadnego zbliżenia, ale 21.12 miałam dostać miesiaczke i do dzisiaj 26.12 jej nie ma. Występuje tylko wodnisty, przezroczysty śluz w małej ilości, mam bóle pleców i jajników, trądzik - jak zawsze przed okresem. Czy jest ryzyko ze zadałam w ciążę?

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że ostatni stosunek był 10.11, a po nim miesiączka w ostatnim tyg listopada. Możliwość ciąży jest niezwykle mała.