Wodnisty śluz po odklejeniu trzeciego plastra antykoncepcyjnego

w Piątek odkleiłam trzeci plaster Evra. Jest to tydzień w którym powinnam dostać okres. Dziś rano zauważyłam, że wydziela mi się z pochwy substancja przypominająca mętną wodę, w smaku- kwaśna. Zdziwiłam się, bo wydzielina o takiej kwasowości występuje tylko w dni płodne, a przed okresem powinnam być całkowicie "sucha". O czym może świadczyć ten śluz?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charakteru wydzieliny z pochwy może świadczyć o infekcji. Nie można wykluczyć zbliżającego się krwawienia. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.