Wodnisty śluz po stosunku a możliwość ciąży

Witam mam pytanie może śmieszne ale dla mnie to wielka niewiadoma.Kochałam się z partnerem w niedziele miał wytrysk do środka pochwy wczoraj zauważyłam że mam śluz przezroczysty gęsty pobolewał mnie brzuch na dole przedwczoraj go nie było a dziś jest wodnisty biały .Czy jest możliwość zajścia w ciąże? A jeśli to był dzień nie płodny jest szansa przetrwania plemników do czasu dni płodnych??? Miesiączki ma nie regularne trwają ok 4dni

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku współżycia bez zabezpieczenia należy liczyć się z ryzykiem ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.