Przebieg badania mammograficznego
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Na podstawie podanych danych nie można ani w 100% wykluczyć, ani rozpoznać choroby nowotworowej. Wyciek z obu brodawek sugeruje hormonalne podłoże choroby. Warto wykluczyć zaburzenia ze strony innych narządów (tarczyca, nadnercza, hormony płciowe).

Lek. RafaĹ Gryszkiewicz
Szanowna Pani - nie jest to zapewne nowotwór. USG i mammografia sa w normie (jak Pani pisze) prosze udać sie do GINEKOLOGA ENDOKRYNOLOGICZNEGO.
Pozdrawia, Wojciech Kawiorski Dr n.med.