Wole guzkowate oraz przewlekłe zapalenie tarczycy

Witam serdecznie. Miałam wykonaną bipsję guzka przy tarczycy i wynik mówi o wolu guzkowatym oraz przewlekłe zapalenie tarczycy. Badania laboratoryjne mieszczą się w normie tsh pół roku temu wynosiło 0,72 a teraz 2,90. Mam bardzo dokuczliwe objawy nadczynności najbardziej dokucza mi kołotanie serca i tachykardia oraz poty na przemian z stanami podgorączkowymi. Lekarka stwierdziła ze tego się nie leczy i za pół roku do kontroli. jak mam żyć z takimi objawami. Bardzo proszę o poradę co mam robić.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, oczywiście można leczyć nadczynność tarczycy, jednakże nie wiem o co dokładnie chodziło Pani lekarce. Zalecam ewentualną dodatkową konsultację. Pozdrawiam