Wole guzowate a długie oczekiwanie na wizytę u endokrynologa

wole guzowate bacc guza prawego krwisty płyn białkowy,poj. komórki żerne i strzępy podścieliska.bacc. guza lewego płaty prawidłowe tyreocytów obecne komórki żerne i koloid . proszę o odczyt tego wyniku i czy w tym stanie mogę czekać długi okres oczekiwania na edokrynologa proszę opomoc pozdrawiam anna

Z wyniku biopsji płata prawego wynika, że prawdopodobnie materiał pochodzi z torbiele. Wynik bać płata lewego wskazuje na zmianę łagodną. Nie jest konieczna pilna wizyta u endokrynologa pod warunkiem prawidłowych wyników badania czynności tarczycy