Wolny wzrost włosów i ich wypadanie

Mam problem z włosami strasznie wolno mi rosną i troszeczkę wypadają, ponieważ kiedyś wypadały ogromnie i stosowałam od tamtej pory różne lecznicze szampony i wcierki oraz suplementy.Moje pytanie brzmi w jaki jeszcze sposób mogę przyspieszyć ich wzrost?

Lek. Tomasz Budlewski

Myślę, że to sprawa indywidualna jedni mają gęste włosy inni nie, taka uroda... jeśli dotychczas stosowane metody pomagały proszę stosować dalej. Można jeszcze zrobić morfologię, może to anemia.