Worki pod oczami a kremy

Czy podkowy pod oczami, które mają formę zagłębienia (może to tzw. dolina łez) można spłycić kremem lub innym środkiem stosowanym zewnętrznie, bez zastrzyków? Dodam, że popularne kremy pod oczy z drogerii (zawierające kwas hialurownowy, proxylan, kofeinę) są nieskuteczne.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . . I będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.