Worki pod oczami po zabiegu z kwasem hialuronowym

Po podaniu kwasu hialurionowego w dolonę łez ( Filorga Art. Filler Fine Lines) pojawiły się pod oczami opuchnięte worki, a skóra zrobiła się sina,. Po 3tyg. od zabiegu, 5 dni temu, pani dr podała mi hialuronidazę, ale efektu nie ma, opuchlizna, worki są nadal. Przeczytałam, że działanie hialuronidazy widać już po 15min. 60%, a resztę po 2 tyg. Dlaczego u mnie nie działa?

Dzień dobry, czasem, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty, hialuronidazę należy podać kilka razy, np. 2-3, co kilka dni; może też być tak, że zastosowana dawka była zbyt mała. Proszę swoje wątpliwości przedyskutować z lekarzem prowadzącym.