Worki pod oczami u 12-latki

Witam moja siostra która ma 12 lat ma strasznie wyglądające worki pod oczami które nie znikają jej wogóle? co powinna zrobić ma dopiero 12 lat i nie jest na nic uczulona ani nie ma tego dziedzicznie, chociaż ostatnie nie zje całego banana bo strasznie ją brzuch boli. bardzo prosimy o odpowiedź

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można jednoznacznie określić przyczyny dolegliwości. Powodem może być zbyt mała ilość snu. Proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam.