Worki pod oczami u 24-latka

Witam jestem facetem mam 24 lata od prawie 2 lat mam duze worki pod oczami , z poczatku myslalem ze to od przemeczenia , no ale nie spałem dniami i nocami i nic , co moglby mi Pan jako lekarz polecic gdyz wyglada to bardzo nie ładnie

Bez obejrzenia i zbadania pacjenta trudno wypowiedzieć się jednoznacznie, ale medycyna estetyczna daje możliwości poprawy wyglądu w tym zakresie (np. mezoterapia odpowiednio dobranym preparatem). Pozdrawiam

Witam,

warto na pewno zwrócić uwagę na to, co Pan je i pije. Jeśli w diecie jest dużo produktów takich, jak mięso, używki, oczyszczone zboże np. białe pieczywo, a mało warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów zbożowych oraz wody mineralnej dochodzi do zachwiania równowagi kwasowo-zasadowej i efektem tego są tzw. worki pod oczami.
Zachęcam do spożywanie pół kilograma warzyw dziennie + 2-3 szt. owoców (wielkości jabłka), zadbanie o wypijanie odpowiedniej ilości wody mineralnej ok. 1,5 litra/dzień.
Nie wiem ile dokładnie Pan je mięs, ale my Polacy jemy ich z reguły zbyt dużo. Warto kilka dni w tygodniu zrobić sobie wegetariańskie. To bardzo sprzyja urodzie.

Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia zdrowych przepisów: www.facebook.com/fooddiet
Ewa Ceborska

Witam serdecznie, najpierw należy zgłosić się na konsultację i obejrzeć dane zmarszczki w okolicy oczu. Najczęstszym zabiegiem pod oczy jest light eyes zabieg likwiduje cienie, obrzęki i drobne zmarszczki wokół oczu.