Worki pod oczami u 34-latki

Witam. Mam na imie Ewa i mam 34lat. Od ok 5 lat mam problem z ktorym nie wiem jak sobie poradzic. Moj problem polega na tym ze mam worki pod oczami. Stosowalam rozne kremy,zele ale bezskutecznie. Prosze o pomoc jaki krem ewentualnie powinnam uzyc.

Witam serdecznie,
warto zwrócić uwagę, czy problem ten dotyczy również innych kobiet w Pani rodzinie, ponieważ może być to wynik skłonności genetycznej. Oprócz tego uwzględnić należy naturalną delikatność skóry okolicy oka, narażenie na działanie promieniowania słonecznego itd. Jeśli produkty domowe nie pomogły to należy rozważyć zabiegi profesjonalne, jak np. mezoterapia igłowa lub mikroigłowa, RF, zabiegi z kwasami owocowymi, wypełnianie kwasem hialuronowym. W tym celu proponuję wizytę u lekarza medycyny estetycznej. Ewentualne kremy do rozważenia przy założeniu, że nie posiada Pani wyjątkowo wrażliwej skóry to np. Avene Ystheal krem przeciwzmarszczkowy wokół oczu i ust lub La Roche - Posay Redermic R pod oczy.

Pozdrawiam,
ES

Pozdrawiam,
ES