Worki por oczami u 58-latki

witam ,od dluzszgo czasu mambrzydkie worki pod oczami nie pale nie pije zadnegoalkoholu jem owoce wazywa,nie jadam czwrwonego miesa plam duzo wody a teraz mam juz wide Jawa to woda alkaiczna mam 58 lat

Szanowna Pani,

Jeśli worki pod oczami są wynikiem zgromadzenia się tkanki tłuszczowej to jedynym rozwiązaniem jest chirurgia plastyczna.
Natomiast kiedy mamy podpuchnięcia spowodowane zastojem limfy i utratą elastyczności skóry to polecam zabiegi mesotherm polegające na radifrekwencji mikroigłowej.
Monopolarna fala radiowa stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu zaś nakłucia pobudzają procesy regeneracyjne naskórka i skóry właściwej.
W wyniku terapii dochodzi do pojędrnienia skóry i zmniejszenia tak zwanych worków pod oczami.

Pozdrawiam serdecznie:-)

Witam
"Worki pod oczami" to najczęściej cecha rodzinna. Mogą być związane z zaburzeniami przepływu limfy, powstawaniem przepukliny tłuszczowej oraz zmianami kostnymi oczodołu związanymi z wiekiem. Jeżeli problem nie jest jeszcze bardzo zaawansowany pomóc może mezoterapia preparatem Eye Bag Solution lub karboksyterapia. W zaawansowanych przypadkach najlepsze będzie leczenie chirurgiczne.