Wpływ CLA i L-karnityny na antykoncepcję

od dwoch tygodni biore tabletki antykoncepcyjne .od jakiegos czasu stosuje cla I l-karnityne.czy te suplementy maja jakis negatywny wplyw na dzialanie tabletek antykoncepcyjnych?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma przeciwwskazań do łącznie tych substancji. Nie zaburzają one działania ochronnego tabletek antykoncepcyjnych. Należy tylko pamiętać o regularnym ich stosowaniu.