Wpływ fali radiowych na ciążę

Jaki wpływ na 3-4 tygodniową ciążę mogą mieć fale radiowe o parametrach medycznych 1,15 Mega Hertza. Pierwotnie wykonane testy ciążowe wykazały brak ciąży. W międzyczasie miałam wykonany zabieg na twarz Biorad - technologia Automatic Resistance Test oraz połączenie 2 rodzajów fali radiowych z systemem chłodzenia. Po zabiegu ponowny test wyszedł dodatni. Jakie negatywne skutki mogą być udziałem takiego zabiegu w przypadku potwierdzenia ciąży?

Witam! Przedstawiony zabieg opiera się na miejscowym działaniu wyżej wymienionych fal, w związku z tym wpływ na rozwój zarodka jest tutaj nieistotny. Mówiąc inaczej, nie ma powodów do obaw. Pozdrawiam serdecznie!