Wpływ feromonów na inne osoby

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy feromony są rzeczywiście skuteczne i czy nie tylko wpływają na pobudzenie seksualne dla przeciwnej płci, ale też zwiększają prawdopodobieństwo, że osoba, z którą się na chwilę spotykam w załatwieniu jakiejś sprawy, jest dla mnie milsza.

Działanie feromonów nie ma potwierdzonej skuteczności. Śmiem wątpić w to że środki dostępne komercyjnie zmienią nastawienie innej osoby. Natomiast dobrze udokumentowany jest efekt placebo i efekt samospelniającej się przepowiedni:)

Witam. Nie sądzę. Ważne są własne feromony, a nie sztucznie sobie dostarczane. Patrząc na wiek, to jeszcze pan je ma bo z tego co się orientuję, feromony są "limitowane" w organizmie i się wyczerpują :-).
Magdalena Brabec