Wpływ grzybka tybetańskiego na organizm

Witam.Chcialabym sie dowiedziec czegos odnośnie grzybka tybetanskiego.W internecie mozna przeczytac o nim wiele pozytywnych informacji,ale mam watpliwosci,czy rzeczywiscie jest taki dobry dla naszego organizmu.Jakie mogą byc skutki uboczne zażywania kefiru z grzybka?Kto nie powinien go spozywac, a kto moze? Proszę o informację na ten temat. Dziękuję.
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

W medycynie konwencjonalnej nie stosuje się grzybka tybetańskiego jako środka leczniczego.
Nie ma badań w literaturze medycznej na temat jego działania, ewentualnych wskazań i przeciwwskazań.
Odpowiedzi musi Pani szukać gdzie indziej.

Proszę pod żadnym pozorem nie spożywać grzybków zamawianych przez internet - nie ma Pani pewności co dokładnie Pani kupuje. Radzę ostrożność, ponieważ pisać można wiele - a działania nie są naukowo udowodnione.