Wpływ heroiny na psychikę

Witam mam pytanie. Mój chłopak w zeszłym roku palił przez 4 miesiące heroinę, wyszedł z tego nałogu i nie pali i nie zażywa żadnych narkotyków. Czy mogło cos zmienic w jego psychice tym bardziej że na różne nastroje . czy palenie w nim cos zniszczyło jesli chodzi o zachwiania emocjonalne?

Witam,
Niestety branie narkotyków bardzo zaburza funkcjonowanie całego organizmu a także może zmieniać psychikę człowieka , który zażywa. Zaburzenia emocjonalne mogą się także pojawić, nerwowość, agresja.
Proszę może zaproponować mu rozmowy z terapeutą uzależnień.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza