Wpływ leku Cyclo-Progynova na pajączki na nogach i ewentualną ciążę

Witam. Lekarz przepisał mi CYCLO-PROGYNOVA 3 opakowania czy mogą mi zaszkodzić w znaczy sposób na pajączki na nogach i widoczne żyły ? nie są one wygrubione. Jeszcze czy w trakcie brania tych tabletek zajdę w ciążę czy może to wpłynąć nie korzystnie na dziecko? czy jest np. większe prawdopodobieństwo ciąży mnogiej. i czy dziecko będzie zdrowe?

Piotr Pilarski

Ten lek nie wpływa na pajączki na nogach ani nie wpływa na ciążę. Jego zażywanie zwiększa prawdopodobieństwo zakrzepicy.

Pozdrawiam.