Wpływ Metadonu na rozwój dziecka

witam,mam takie pytanie,chcialabym miec dziecko,ale mam taki problem,z tym ze maz przyjmuje tabletki metadonu.moje pytanie jest czy ma jakis wplyw metadon na rozwoj dziecka.cz moze urodzic sie z wadami jakimis czy raczej moze byc wszystko ok.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Na czas starań o dziecko, a najlepiej 2-3 miesiące wcześniej Pani mąż zdecydowanie powinien odstawić metadon!