Wpływ molestowania na dorosłe życie i relacje

dzien dobry mam 33lata bylam molestowana za dziecka myslalam ze poradzilam sobie z tym , ale od pewnego czasu jest zle nie moge spac i caly czas mi sie przypomina moze przez to takze ze stracilam faceta czy potrzebuje pomocy

Dzień dobry,

Proszę udać się na osobistą konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP, prywatnie. W innternecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry, zachęcam panią do konsultacji z psychologiem - psychoterapeutą. Po kilku spotkaniach diagnostycznych zaleci on pani dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie psychoterapię. Pozdrawiam.