Wpływ napojów energetycznych na organizm

witam ! chciałbym wiedziec jak dzialaja na organizm napoje energetyczne typu tiger, bo odkąd to pije czuje sie osłabiony i jest mi niedobrze chociaz mam energie do pracy.Zdarza mi sie tez wyprózniac nawet 3 razy na dzień a wczesniej zdarzalo sie to tylko raz.

Od kilku lat dyskusja wokół napojów energetycznych stale rośnie. Niestety są to produkty, które nie podlegają większej kontroli, dlatego ich składy często pozostawiają wiele do życzenia. W energetykach oprócz kofeiny, znajdują się substancje chemiczne, które mają przyspieszyć i zwiększyć jej działanie. Najczęściej ich działaniem niepożądanym są właśnie nudności i biegunki. Dodatkowo napoje te zawierają w sobie bardzo dużo cukru. Zalecamy zaprzestanie ich picia. Jeżeli potrzebuję Pan kofeiny filiżanka lub dwie porządnej kawy w ciągu dnia na pewno będzie lepszym rozwiązaniem.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444